سامانه مدیریت شارژ ساختمان

  معرفی BEMS

با گسترش زندگی آپارتمان نشینی و افزایش مجتع های اداری، تجاری و خدماتی، روشهای سنتی مدیریت هزینه   های ساختمان نظیر دفترچه های شارژ , محاسبات دفتری و حتی نرم افزارهای مالی دیگر چندان پاسخگوی نیاز ها نیستند. در گذشته به دلیل کم بودن تعداد ساکنین، محاسبه شارژ ساختمان بصورت دستی و توسط مدیر ساختمان به آسانی صورت می گرفت اما در شرایط کنونی مدیریت و محاسبه هزینه های  آپارتمان ها و مجتمع های تجاری توسط شخص مدیر فرآیندی پیچیده بوده و با مشکلاتی همراه خواهد بود.
با توجه به گسترش تجهیزات الکترونیکی، ارتباطی و اینترنت چرا برای رفع نیارهای خود از ابزار های مدرن و به روز استفاده نکنیم؟

با توجه به موارد ذکر شده و در جهت تسهیل این فرآیند، شرکت رایان گستر یاس کیش اقدام به تولید و توسعه پکیج نرم افزاری مدیریت هزینه های  ساختمان کرده است.   

این پکیج  نرم افزاری مبتنی بر وب بوده و به ساکنان آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی, اداری و تجاری این امکان را می دهد تا اطلاعات و عملیات مالی ساختمان خود را در بستر یک سیستم متمرکز یکپارچه با شیوه ای آسان و مدرن و کاملا شفاف ثبت و نگهداری نمایند. رسیدگی به حساب های مالی ساختمان به صورتی که تمامی اعضای ساختمان نیز به آن دسترسی داشته باشند از کاربردهای اصلی این سامانه می باشد.
از اهداف اصلی این سامانه، برداشتن گامی موثر در جهت رفع ابهام در مسایل مالی ساختمان ها میباشد.  شفافیت و دقت در ثبت امور مالی مهمترین گام در جهت اعتماد سازی است. این سامانه یک فضای دوسویه تعاملی میان مدیریت و ساکنان ساختمان است.
با استفاده از این نرم افزار و امکانات آن گامی موثر در جهت وصول مطالبات معوقه مدیریت ساختمان برداشته خواهد شد.

جهت مشاوره و توضیحات تکمیلی و همچنین دموی سامانه میتوانید با همکاران ما در شرکت تماس بگیرید.