مشاوره تخصصی

وب سایت اینترنتی هر مجموعه یک شعبه کاملا آنلاین در بستر اینترنت است،  طراحی سایت مناسب با نیازمندی ها، امری کاملا تخصصی است و دانش آن هر روز تغییر می نماید.
کارشناسان طراحی وب سایت شرکت یاس کیش آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان جهت ارائه راهکارهای مناسب برای کسب و کار شما میباشند.
برای تعیین زمان و موضوع مشاوره میتوانید با مراجعه به بخش ارتباط با ما و ارسال پیام به بخش مشاوره وب سایت و ارسال اطلاعات تماس درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید و یا از طریق تماس مستقیم تلفنی با کارشناسان مستقر در دفتر مرکزی شرکت در زمان اداری فعالیت شرکت اقدام فرمائید.

موضوعات خدمات مشاوره این شرکت در زمینه طراحی وب سایت عبارتند از:

  • راهنمایی و مشاوره در خصوص ساختار ظاهری وب سایت بجهت افزایش جذابیت های بصری و پررنگ نمودن محتوای سایت و یا محصولات وب سایت.
  • راهنمایی و مشاوره انتخاب ماژول ها وامکانات و ابزارهای مورد نیاز در وب سایت با توجه به نوع کاربرد و گستره مخاطبین و مراجعه کنندگان به وب سایت.
  • راهنمایی و مشاوره برای گرفتن دامین و هاست متناسب با نیازهای مجموعه شما.
  • راهنمایی و مشاوره در زمینه خدمات پس از طراحی وب سایت از قبیل بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو که مهم ترین اصل برای افزایش رنک و دیده شدن وب سایت در رقابت با سایر وب سایت ها میباشد.