معرفی دوره

در این دوره آموزشی فرض بر اینست که شما هیچ دانشی راجع به طراحی صفحات وب سایت  ندارید. در طول سر فصل های این دوره اصول اولیه طراحی وب سایت را فرا می گیرید و البته شروع به طراحی و ایجاد وب سایت خود خواهید کرد. در پایان این دوره آموزشی دانش و درک خوبی در مورد کلیات طراحی وب سایت خواهید داشت و قادر خواهید بود دانش خود را گسترش دهید.

چیزی که یاد میگیرید:

هدف این دوره، شروع کار با طراحی صفحات وب سایت می باشد. فرض براینست که چیزی راجع طراحی وب سایت نمی دانید. با گذشت زمان، مفاهیم و ایده های جدیدی که غالبا ساده هستند را فرا می گیرید، بعد از آن میلیونها صفحه اینترنی را برروی اینترنت می یابید که متناسب با طیفهای مختلف شیء طراحی شده اند: کودکان،بازنشستگان و...

و اگر طراحان آن سایتها توانسته اند، پس شما هم می توانید. در حقیقت با دنبال کردن با دقت درسها می توانید از پس این کار بر بیایید. تکنولوژی که آموزش داده می شود، HTML،HTML5 و صفحات آبشاری CSS می باشد. (HTML5،نسخه جدیدتر زبان HTML می باشد).

در دل هر صفحه اینترنتی، چیزی بنام HTML وجود دارد. به شما آموزش می دهیم که HTML چیست و چگونه می توان به زبان HTML کدنویسی کرد. همچنین شما با جدیدترین نسخه HTML به نام HTML5 آشنا خواهید شد. این دوره هر دو نسخه را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین در مورد قالب بندی صفحات مطالبی خواهید آموخت که شما را قادر می سازد تا با فزودن فایل های CSS، گرافیک و ظاهر صفحات خود را بهبود ببخشید.

آنچه که در این دوره نیاز دارید:

تنها چیزی که برای این دوره واقعا به آن نیاز دارید، یک ویرایشگر متنی ساده است. تمام موارد مورد نیازدر طول فصل های دوره توضیح داده خواهد شد. سیستم عامل مورد استفاده اهمیتی ندارد، بنابراین این دوره را می توانید بر روی PC یا Mac آزمایش نمایید.

فایل های مورد نیاز در دوره آموزشی طراحی وب سایت

تعدادی فایل ضمیمه جهت تکمیل بخشهای مختلف دوره وجود دارد. هر زمان که برای تکمیل یک بخش به فایلی نیازباشد، در همان بخش مربوطه توضیح داده خواهد شد.

 

دریافت فایل های مورد نیاز

بعد از دریافت فایل های لازم می توانید شروع کنید. بخش اول در مورد نرم افزاری است که در این دوره به آن احتیاج دارید. نگران نباشید تمام چیزی که احتیاج دارید، از قبل در اختیار شما قرار دارد، پس قرار نیست چیزی خریداری کنید.