چرا طراحی وب سایت؟

 • آغازی نوین:
  به منظور رونق کسب و کار و ایجاد فروش شما نیاز به بازدید کنندگانی برای ورود به فروشگاه تان هستید. در اینترنت، کسب و کار و ارائه خدمات شما تنها یک کلیک از مشتریان بالقوه فاصله دارد. با بازاریابی مناسب کسب و کار اینترنتی، شما می توانید خریدارانی بیش از یک فروشگاه عادی داشته باشید.
   
 • عدم محدودیت زمانی:
  اینترنت همیشه باز است بنابراین سایت شما ۲۴ ساعت در روز ۷روز در هفته و ۳۶۵ روز در سال می تواند فعال باشد. در روشهای سنتی شما در زمان های محدود (ساعات اداری و ایام غیر تعطیل) می توانید خدمات و کالای خود را بفروشید. اگر به طور بین الملی بخواهید فعالیت بکنید تفاوت ساعت و ایام تعطیل را هم باید در نظر بگیرید.
   
 • مقرون به صرفه:
  راه اندازی و طراحی یک سایت آنلاین در مقیاس با همان کسب و کار به صورت سنتی هزینه های بسیار پایین تری دارد.هزینه اجاره یک مکان با هزینه اجاره یک هاست ، هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون محل با هزینه طراحی و کد نویسی نرم افزار جابجا می شود. روش سنتی انبار داری با متدهای جدید سفارش به تولید کننده بر حسب تقاضای مشتری جایگزین می گردد. همه و همه بر سرشکن شدن هزینه ها می انجامد.
   
 • عدم محدیدیت مکانی:
  طراحی سایت، حوزه فعالیت کسب و کار و ارائه خدمات شما را به دنیا گسترش می دهد بدون اینکه هزینه اضافه ای را بر کسب و کارتان تحمیل کند. در روشهای سنتی شما برای ارائه خدمات به مشتریان باید در هر محله ای یا حداقل شهری یک محل کار داشته باشید.
   
 • سرعت در ارائه محتوا و خدمات:
  در بسیاری از موارد که فعالیت ها بطور خود کار انجام می شود شما می توانید خدمات و کالای خود را سریع تر از طریق وب سایت به دست مشتری برسانید و همچنین اطلاع رسانی با سرعت خیلی بیشتری امکان پذیر می گردد.
   
 • سفارسی سازی محصولات و خدمات:
  اکثر سایت های اینترنتی امکان ارائه محصولاتی کاملا سفارشی و بر اساس سلیقه تک تک مشتریان را فراهم می کنند. یک روش پیشنهادی برای شرکت ها به منظور تحقق بخشیدن به مزیت های امیدوار کننده، فناوری اطلاعات و تغییر و تحول در فرایند ارائه محصول نهایی به مشتری است که در این راستا ارتباط مداوم و برخط با مشتریان و همگام سازی خط تولید انبوه، منطبق با خواسته های ایشان است.
   
 • ارتباط با مشتریان:
  استفاده از نظر مشتریان و گرفتن نظرسنجی های مداوم از طریق سایت می تواند در پیشبرد اهداف یک شرکت و یا یک سازمان و در کل یک کسب و کار نقش موثری داشته باشد . گذاشتن یک جایزه برای شرکت در نظرسنجی، می توانید مشتریان را به این عمل تشویق کنید. با استفاده از تکنولوژی های نوین طراحی سایت آنلاین شما میتوانید به این منظور دست یابید .
   
 • اقتصاد نوین:
   اینترنت یک اقتصاد جدید را ایجاد کرده است و با رشد انفجاری و نفوذ اینترنت دیدگاه و درک مردم از یک کسب و کار کاملا تغییر کرده است. شرکت هایی مانند آمازون و ای بی با اقتدار به موفقیت های بزرگی دست یافته اند، در حالی که تا چند سال پیش شرکت های آجر و ملات! سنتی پادشاهان دنیای اقتصاد بودند. با این حال، به منظور موفقیت در دنیای مجازی، لازم نیست که به یک غول اقتصادی مانند گوگل یا آمازون باشید. بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط موفق به ساخت کسب و کارهای آنلاین و سودآور شده اند. در واقع، مطالعات نشان می دهد این شرکت های کوچک و متوسط هستند که در سال های آینده محرک اصلی رشد تجارت الکترونیک می باشند.
   
 • آموزش و پشتیبانی:
  آموزش و انتقال اطلاعات کاربردی در رابطه با یک محصول می تواند تاثیر گذار باشد; اگر احساس می کنید بیان نکته ای در رابطه با محصول و خدمت ارائه شده توسط کسب و کار شما به مشتریانتان ضروری است، خیلی ساده در قالب یک توتریال آموزشی ذینفعان خود را در جریان گذارید. اگر برای مشتری شما مشکل یا سوالی در رابطه با محصول یا خدمت شما مطرح شد براحتی از طریق دریچه مجازی با شما تماس خواهد گرفت.

مزایای وب سایت

داشتن یک وب سایت مناسب مزایای متعددی برای تجارت آنلاین دارد.
همانطور که می دانید سایت مجموعه ای از صفحات وب است که دارای تصاویر، ویدئو و فایل های دیجیتال می باشد. اطلاعات موجود در وب سایت بر روی سرور میزبانی می شود که از طریق اینترنت برای تمامی افراد قابل دسترسی می باشد.
تمامی وب سایت ها در World Wide Web  شبکه جهانی  قرار می گیرند که کل اطلاعات آنها نیز در سراسردنیا قابل دسترس خواهد بود.
دلایل بسیار ی وجود دارد که چرا شما باید یک وب سایت داشته باشید. برخی از این دلایل در متن زیر به این واقعیت دنیای امروزی اشاره دارد:

- جذب مشتری
ساخت و طراحی وب سایت بهترین راه برای کامل کردن طرحهای بازاریابی در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توان به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کارتان به شیوه ای جدید اطلاع رسانی کرد.

- آموزش
یک سایت همچنین میتواند برای بینندگان خود نیز بخش آموزشی ایجاد کند و اطلاعات مربوطه را ، می تواند به متقاضیان خود از طریق وب سایت آموزش دهد چرا که آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت.

- سئو
شرکت هایی که به دنبال موقعیتهای مناسب در موتور جستجو هستند، با استفاده از راهکارهای موجود (با توجه به مطالبی که در مقالات قبل ذکر شده است)به این هدف دست پیدا خواهند کرد.این امر به سایت مورد نظر کمک زیادی میکند تا در معرض دید قرار بگیرند.

- در دسترس بودن
داشتن یک وب سایت به بهتر شدن کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد.استفاده از اینترنت برای خرید به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کنندو در فروشگاه های آنلاین خرید خود را به راحتی انجام دهند.
اگر چه رقابت آنلاین وجود دارد اما صاحبان کسب و کار و یا نمایندگان آنها همیشه به صورت آنلاین برای خدمات بهتر به مشتریان 24 خود است.

- منابع و ماخذ
وب گردی به متقاضیانی که به وب سایت شما مراجعه میکنند کمک می کند تمامی اطلاعات مورد نظرشان را در زمینه بهتر شدن کسب و کارشان به آنها ارائه نمایید. همه ی متقاضیان ترجیح میدهند که به سرعت به اطلاعات مورد نظرشان برسند.

- تعامل با مشتریان
کسانی که تجارت الکترونیک میکنند از طریق وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل باشند و از طریق پایگاه اطلاع رسانی، نظرات، چت روم و ... می توانند با متقاضیان خود در تماس باشند. این امر نشان دهنده حائز اهمیت بودن صاحب وب سایت به متقاضیان خود است و یکی از بهترین روشها برای نگه داشتن متقاضیان و مشوق بازگشت آنها می باشد.

- احترام به مشتری
احترامی که یک شرکت برای مشتریان و کارفرمایان خود قائل است،یکی از نکات بسیار مهم در یک تجارت الکترونیک موفق است.هر متقاضی باید در مورد شرکتی که به وی خدمات می دهد اطلاعات کافی داشته باشدو شرکت مذکور نیز با محصولات و خدماتی ارائه می دهد که خود را کاملاً به مشتری معرفی کرده و به نیازهای آنها پاسخ می دهد.

اطلاع از نظر مخاطبان
با استفاده از این راهکار صاحبان یک سایت می توانند سایت خود را به صورتی مدیریت نمایند که مد نظر مخاطبان آنها است و بر اساس نیاز و خواسته ی آنها کسب و کار خود را رونق ببخشند.