مکالمه تصویری ۴ نفره در اینستاگرام

به تازگی اگر خبرهای مربوط به اینستاگرام را پیگیری کرده باشید حتما می دانید که به این شبکه ی اجتماعی نیز قابلیت تماس تصویری نیز افزوده شده است و کاربران با حساب کاربری خویش می توانند با بقیه ی افراد نیز به صورت تصویری مکالمه داشته باشند. یک تفاوتی که مکالمه ی تصویری اینستاگرام با سایر اپلیکیشن های تماس تصویری دارد این است که می توانید همزمان با ۴ تن به چهره تصویری گفتگو کنید و به نوعی یک مکالمه ی گروهی و یا ویدئو کنفرانس برگزار می نمایید.

این قابلیت جدید می تواند برای بسیاری از کاربران یک خاصیت جذاب باشد تا با استفاده از آن بتوانند با دیگر کسان بستگی برپا نمایند و در این بین لازم به بیان است که شما می توانید از سایر دوستان خود نیز در اثناء یک مکالمه ی تصویری دعوت به عمل آورید و حتی پنجره را کوچک کرده و در گوشی هوشمند خویش به کارهای دیگر نیز برسید. این قابلیت به نوعی سبب شده است لغایت دنیای مکالمه ی تصویری برای کاربران فضای مجازی تغییر یابد و بسیاری از کسان ترغیب به برقراری مکالمه ی تصویری ۴ نفره گردند!

مکالمه تصویری

در نخست برای اینکه مکالمه ی تصویری خود را بتوانید با دوستانتان آغاز کنید باید وارد دسته دایرکت شده و مکالمه ی یکی از دوستانتان را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید، سپس بر روی آیکون دوربین که در بالا ، سمت راست قرار گرفته است کلیک نموده و تماس برقرار کنید. لازم به بیان است که می توانید دو نفر از دوستان خویش را نیز در حین مکالمه دعوت کنید و میتوانید مکالمه تصویری ۴ نفره در اینستاگرام داشته باشید.

به طور کلی اینستاگرام در همین مدت کوتاهی قابلیت های بسیاری را به این اپلیکیسن اضافه نموده است که سبب شده این شبکه ی اجتماعی نسبت به قبل ترقی های اکثریت داشته باشد. از آنگونه ی این قابلیت های جدید میتوان به IGTV اینستاگرام اشاره کرد که به طورکلی تحولی عظیم در این سیستم ایجاد نمود و از سوی سایر پیشنهاد کانال های ویدئویی به صورت تقسیم بندی شده می باشد که در دسته اکسپلور این اپلیکیشن، در بالا، مشاهده می گردد.

همچنین یکی دیگر از قابلیت های جذاب و جدید این شبکه اجتماعی میتوان به قابلیت ساخت افکت های AR اختصاصی بدست کاربران پرطرفدار اشاره کرد. الان فقط باید چشم براه باشیم تا ببینیم اینستاگرام بعدها نیز چه قابلیت هایی را مجدد به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد کرد؟!