با Microsoft OneNote مشق های ریاضی را حل کنید!

مایکروسافت به تازگی با ارائه یک بروز رسانی برای نرم افزار Microsoft OneNote . مجموعه نرم افزاری آفیس Office 365 ترتیبی داده تا دارندگان تبلت‌های دارای قلم هوشمند ، استفاده بیشتری نسبت به یادداشت برداری معمولی از آن داشته باشند و بتوانند تمرین‌ها و مساله‌های ریاضی خود را در نرم افزار Microsoft OneNote بنویسند و نرم افزار به صورت قدم به قدم داشن آموزان و دانشجویان را در حل مساله ریاضی یاری کند و در نهایت پاسخ کامل و تشریحی را به آن‌ها نمایش دهد !

وقتی شما به صورت دستی یک مساله ریاضی را در نرم افزار Microsoft OneNote می‌نویسید ، نرم افزار Microsoft OneNote دست نوشته‌های شما را به صورت کاملا هوشمندانه‌ای شناسایی نموده و آن‌ها را به صورت تایپ شده به شما نمایش می‌دهد و به صورت مرحله به مرحله برای شما مساله ریاضی نوشته شده را حل می‌کند .

همچنین در بروزرسانی دیگری که طی کنفرانس امروز برای نرم افزار Microsoft OneNote توسط مایکروسافت ارائه شد ، قابلیت تفکیک یادداشت‌ها و نوت برداری‌های شخصی و شغلی از یکدیگر و نگه داری ، محافظت‌ها و پردازش‌های جداگانه آن‌ها می‌باشد .

توسعه و هماهنگی هر چه بیشتر و بهتر تمامی محصولات آفیس مایکروسافت با تبلت‌ها و گجت‌های همراه شتاب بیشتری به خود گرفته است و در آینده می‌بایست منتظر بروز رسانی‌های بیشتری در جهت هماهنگی هر  چه بهتر محصولات مایکروسافت با اکوسیسیتم موبایل‌ها باشیم .