پشتیبانی شبکه کیش

شرکت یاس کیش خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را در جزیره کیش ارائه می دهد و صرفا با سازمان های دولتی و خصوصی همکاری می کند. شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات یاس کیش در سال 1393 تاسیس شده و هدف آن ارائه راه حل های کاربردی برای پروژه های زیرساختی فناوری اطلاعات، شیوه های دسترسی به سیستم اطلاعاتی و پشتیبانی شبکه در جزیره کیش می باشد. مهندسان شرکت یاس کیش با بررسی دقیق و آگاهی از فرایندهای جاری بیزینس شما، پلتفرم های نرم افزاری و سخت افزاری کاربردی برای ارتقای بازدهی عملکرد شما ارائه می کنند و پشتیبانی شبکه و سرور شما را به عهده می گیرند.

پشتیبانی شبکه کیش
shape
shape
shape
shape
shape
shape

آیا نیاز به راهنمایی دارید

کارشناسان ما جهت مشاوره آماده اند

با ما در تماس باشید

 

پشتیبانی شبکه چیست؟

یک شبکه کامپیوتری از ابزارهای مختلفی مانند سرور، فایروال ها، رایانه، پرینتر و سوئیچ تشکیل شده است که سازمان های دولتی و خصوصی برای ذخیره، پردازش و به اشتراک گذاشتن اطلاعات و انجام سایر امور از آنها استفاده می کنند. برای اتصال به شبکه های کامپیوتری چندین روش وجود دارد که امروزه از طریق کابل های فیبر نوری، سیگنال های مادون قرمز یا سیگنال های رادیویی می توان به صورت بی سیم استفاده کرد. برقراری ارتباط از طریق ماهواره ها و بلوتوث نیز امکان پذیر است. بنابراین منظور از پشتیبانی شبکه، مجموع فعالیت هایی می باشد که شبکه کامپیوتری شما را اکتیو، سازنده و آپدیت نگه دارد.

خدمات پشتیبانی شبکه و سرور به شما این امکان را میدهد تا سیستم کامپیوتری و شبکه سازمان تان را سالم نگه دارید، تا کارایی بهتر و با کیفیت تری نصیب شما شود. با استفاده از خدمات و پشتیبانی شبکه و سرور این اطمینان حاصل می شود که هیچ گونه ترافیک اینترنتی سرور و شبکه سازمان شما را تهدید نخواهد کرد و این کار ساپورت از شما به عنوان کاربر نهایی است که از تجهیزات و امکانات استفاده می کنید. این بخش آخر از مهم ترین پارت های استفاده و بهره مندی از خدمات پشتیبانی شبکه می باشد.

در نتیجه خدمات و پشتیبانی شبکه و سرور شامل تعمیر و نگهداری امن و منظم ، طراحی و توسعه ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری کاربر از شبکه و سرور است. متخصصان فناوری اطلاعات تمامی این خدمات پشتیبانی شبکه را ارائه می کنند. این افراد با تجزیه و تحلیل مشکلات، آنها را عیب یابی و آنالیز می کنند و نقش مهمی در تعمیر و نگهداری شبکه های سازمانی ایفا می کنند.

خدمات پشتیبانی شرکت یاس کیش

تمامی شرکت های پشتیبانی از جمله شرکت یاس کیش مسئولیت های مربوط به تجهیزات و پشتیبانی شبکه و کامپیوتر را به طور کامل به عهده می گیرند. خدماتی که یک شرکت پشتیبانی شبکه مانند شرکت یاس کیش ارائه می کند به شرح زیر است:

اهمیت بهره مندی از خدمات پشتیبانی برای شرکت ها

سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی با استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه و سرور از مزیت های زیادی بهره مند می شوند که تاثیر و نقش مهمی در نگهداری و آپدیت کردن سرور و شبکه های کامپیوتری دارند.

قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه

شرکت یاس کیش برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و سرور برای کسب اعتماد، مطابق با نیازهای مشتریان قرارداد پشتیبانی تنظیم می کند. شرکت یاس کیش خدمات پشتیبانی سرور را به کار گیری نیروهای متخصص و به روز ارائه می کند که در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان در راستای رفع مشکلات سامانه های اجرایی هستند. متخصصان این شرکت بهینه ترین راهکارها را در اجرای پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری و پشتیبانی شبکه ارائه می کنند.

مزایای عقد قرارداد پشتیبانی شبکه با شرکت یاس کیش

قیمت پشتیبانی شبکه

هزینه و قیمت خدمات پشتیبانی شبکه با توجه به نیازهای هر سازمان و شرکتی متغیر است و هزینه ارائه خدمات پشتیبانی شبکه بر اساس نیازمندی های هر شرکت و ارگان تعیین می شود. علاوه بر این قیمت پشتیبانی شبکه و سرور به عوامل مختلفی مانند ساختار شبکه های کامپیوتری هر شرکت، نوع سخت افزار مورد استفاده، تعداد تجهیزات شبکه، تعداد دفعات مراجعه کارشناس شبکه، نوع قرارداد و مسافت بستگی دارد.

بیشتر سازمان ها و شرکت ها برای حفظ نگهداری داده و اطلاعات سرور و شبکه خود، با شرکت های پشتیبانی شبکه همکاری می کنند و با عقد قرارداد بر اساس نیاز و شرایط خود، از خدمات پشتیبانی سرور و شبکه این شرکت ها بهره مند می شوند. شرکت یاس کیش، خدمات پشتیبانی شبکه را با مجرب ترین متخصصان به مشتریان خود ارائه می دهد تا در کمترین زمان ممکن مشکلات سازمان ها را بررسی کنند و بهینه ترین راهکارها را ارائه کنند. شرکت یاس کیش دارای رزومه فنی می باشد و پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است که نشانی از قابلیت اعتماد بودن این شرکت می باشد.

سوالات متداول

1. پشتیبانی شبکه چیست؟

پشتیبانی شبکه به مجموع فعالیت هایی اطلاق می شود که شبکه کامپیوتری شما را اکتیو، آپدیت و سازنده نگه می دارد.

2. پشتیبانی شبکه شامل چه خدماتی است؟

پشتیبانی شبکه شامل خدماتی مانند تعویض سخت افزارها، آپدیت کردن سیستم عامل و نرم افزارها، ارائه خدمات نگهداری شبکه، عیب یابی مشکلات شبکه و رفع آنها، ایجاد دسترسی به شبکه و سرورها، بررسی زیرساخت های شبکه، بک آپ گرفتن دوره ای داده ها، مدیریت دسترسی به اینترنت می شود.

3. مزایای عقد قرارداد با شرکت های پشتیبانی چیست؟

تضمین امنیت داده های شبکه، استفاده از دانش متخصصان مختلف، کنترل دوره ای سیستم ها، برخورداری از راهکارهای به روز پیشرفت بیزینس برخی از مزایای عقد قرارداد با شرکت های پشتیبانی سرور و شبکه می باشند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape