خدمات نرم افزاری

در دنیای امروزی کمتر فعالیتی یافت میشود که رد پای سیستم های نرم افزاری در آن به چشم نخورد. خدمات نرم افزاری دارای دامنه وسیعی از فعالیت ها می باشد که از طریق یک واسط و به نحوی با یک نرم افزار در ارتباط هستند. این فعالیت ها می تواند از یک وب سایت اطلاع رسانی چند صفحه ای یا اپلیکیشن های روزمره روی تلفن همراه تا یک سامانه جامع اتوماسیون اداری گسترده باشند. عمده فعالیت نیروهای ما نیز در این حوزه متمرکز شده است و طی چندین سال متمادی تجارب خوبی در این زمینه کسب کرده ایم. جهت آشنایی دقیقتر با خدماتی که ما در این حوزه ارائه می دهیم لطفا در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خدمات نرم افزاری

خدمات نرم افزاری

سئو

برای بسیاری از ما امروزه، وقتی به چیزی نیاز داریم – چه پاسخ، ایده، استراتژی یا خدمات – با پرسیدن از موتورهای جستجو شروع می کنیم. گوگل به تنهایی 3.5 میلیارد جستجو در روز دریافت می کند. بنابراین، همانطور که موتورهای جستجو جزء جدایی ناپذیر زندگی ما شده‌اند، به همان اندازه در بسیاری از استراتژی‌های بازاریابی کسب‌وکار غیر قابل چشم پوشی هستند. در واقع، جستجوی ارگانیک به عنوان بالاترین کانال بازگشت سرمایه توسط 49 درصد از بازاریابان در نظر گرفته شده است. هدف سئو افزایش بازدید سایت یک کسب و کار در نتایج جستجوی ارگانیک است. در نتیجه، پیاده سازی فرآیند سئو بازدیدکنندگان بیشتری را به وب‌سایت یک کسب و کار سوق می‌دهد و شانس آن‌ها را برای تبدیل‌های بیشتر افزایش می‌دهد که منجر به مشتریان بیشتر و درآمد بیشتر می‌شود.

خدمات نرم افزاری

طراحی نرم افزار اختصاصی

تولید نرم‌افزار سفارشی برای کسب‌وکارها یک فرصت بزرگ برای بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری است. این فرصت به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که نیازمندی‌ها و فرایندهای خود را به‌دقت تأمین کنند و نرم‌افزار را بر اساس اهداف خاص خود طراحی کنند. یاس کیش به‌عنوان یک شرکت با تجربه در زمینه طراحی نرم‌افزار اختصاصی، مسیری را پیش می‌روید که به‌خوبی با تمامی چالش‌های آن مواجه شده و آن‌ها را مدیریت کرده است

خدمات نرم افزاری

طراحی اتوماسیون اداری

از تکرار خسته‌کننده تا انجام فعالیت‌های خودکار: اتوماسیون اداری را در آغوش بگیرید! اتوماسیون اداری به‌عنوان یک رویکرد مدرن در مدیریت سازمان‌ها به شمار می‌آید و از مزایای بسیاری برخوردار است. این فرآیند به کمک تکنولوژی و نرم‌افزارهای متخصص، اقدامات و وظایف اداری را به‌صورت خودکار و بدون نیاز به مداخله انسانی انجام می‌دهد.

خدمات نرم افزاری

طراحی سایت

طراحی و پیاده سازی انواع مختلف وبسایت به سفارش مشتری همراه با پنل مدیریت محتوای اختصاصی

خدمات نرم افزاری

طراحی اپلیکیشن موبایل

محبوبیت استفاده از تلفن‌های همراه محدود به سن خاصی نیست و امروزه از کودکان گرفته تا افراد مسن از تلفن همراه استفاده می‌کنند. یکی از عواملی که سبب جذابیت و کاربردی بودن تلفن‌های همراه شده، وجود اپلیکیشن‌های مختلف و متنوع است. اپلیکیشن‌ها نرم‌افزارهایی بسیار کاربردی هستند که قابلیت دسترسی به اطلاعاتی متنوع و جذاب را فراهم نموده‌اند. اهمیت اپلیکیشن به قدری است که امروزه بسیاری از کسب و کارها با طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود، بهبودی قابل توجه در ارائه خدمات و کسب و کار خود ایجاد کرده‌اند. طراحی اپلیکیشن این امکان را فراهم نموده است که خدمات خود را به صورت راحت‌تر، هدفمندتر و کاربردی‌تر ارائه کرده و درامد خود را افزایش داد. اپلیکیشن‌ها انواع مختلفی دارند و از نظر موضوع محدودیت خاصی برای آن‌ها وجود ندارد، یعنی می‌توان برای هر کسب و کار و فعالیتی، اپلیکیشن اختصاصی طراحی کرد. به منظور آشنایی بیشتر با طراحی اپلیکیشن و کاربرد و مزایای آن تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape